Частота зміни постільної білизни має велике значення. Це не лише через дотримання гігієни та естетики. Якщо регулярно змінювати постіль, то можна уникнути зустрічі з неприємними паразитами – клопами-кровопивцями, які полюбляють брудну білизну.
Постільні клопи – це комахи-паразити, яких дуже складно знищити, якщо вони завелися. Нещодавно в Парижі стався спалах збільшення чисельності цих паразитів, що викликало занепокоєння сусідніх країн. Втім є методи, які допоможуть запобігти проблемі, про які розповіли експерти виданню The Mirror.
Чим небезпечні постільні клопи
Постільні клопи – це дрібні комахи, які харчуються переважно кров’ю людини. Укуси комах призводять до свербежу, алергії та порушення сну. А ще клопи можуть стати збудниками захворювань, їхні укуси небезпечні, оскільки призводять до вторинних інфекцій. І позбутися цих паразитів вкрай важко, бо вони дуже живучі та стійкі до отрут.
Як уберегтися від постільних клопів
Фахівці рекомендують регулярно змінювати постільну білизну, аби уникнути появи цих паразитів. Експерти радять змінювати свою постіль у такі терміни:
- напірники – кожні два-три дні;
- простирадла – кожні сім днів;
- наматрацники – кожного місяця;
- підковдри – кожні сім днів;
- подушки потрібно прати кожні пів року.
Якщо завелися постільні клопи, тоді потрібно прати всі речі за максимально високої температури, оскільки тепло знищує паразитів та їхні яйця. Якщо ви запідозрили зараження, то всю постіль потрібно тримати в добре закритих пакетах, поки ви її не виперете.
Як виявити, що в домі завелися постільні клопи? Є такі ознаки їхньої присутності:
- краплі крові від укусів;
- невеличкі коричневі плями – це їхні екскременти;
- незрозумілий солодкуватий запах.
Читайте також:
Вдома буде завжди свіжий і приємний аромат: змішайте 2 інгредієнти й воду, налийте все до пляшечки
Шпалери будуть, як нові: чим відмити сліди від маркера, плями від вина, соку, зеленки й жиру
Як почистити праску від нагару і накипу за 1 хвилину: вам знадобиться лише скотч