Костюк з боєм програла чинній чемпіонці US Open і не змогла вийти до півфіналу Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк (№37 WTA) не зуміла пробитися до півфіналу одиночного розряду Australian Open-2024.

У чвертьфіналі 21-річна уродженка Києва у напруженій боротьбі поступилася четвертій ракетці світу, чинній чемпіонці US Open американці Корі Гауфф.

Трисетовий поєдинок тривав 3 години 7 хвилин і завершився поразкою українки з рахунком 6:7, 7:6, 2:6.

Це була друга особиста зустріч тенісисток. До цього вони грали між собою лише один раз – 2022 року в 1/8 фіналу турніру WTA 500 в Аделаїді американка виграла з рахунком 6:3, 5:7, 6:3.

Марта вперше в кар’єрі зіграла у чвертьфіналі турніру серії Grand Slam. До поточного розіграшу австралійського мейджора її найвищим досягненням на змаганнях Великого шолома був вихід до 1/8 фіналу Roland Garros-2021, де вона програла польці Ізі Швьонтек.

Зазначимо, що в 1/4 фіналу індивідуального турніру Відкритого чемпіонату Австралії зіграє ще одна українка – Даяна Ястремська. За місце у півфіналі вона побореться з 19-річною чешкою Ліндою Носковою, яка в 1/8 фіналу вибила Еліну Світоліну – перша ракетка України через травму спини зі сльозами знялася з матчу в першому сеті.

Основна сітка Australian Open-2024 триватиме до 28 січня. Чинною чемпіонкою змагань є білоруска Аріна Соболенко, яка через повномасштабну війну РФ проти України допущена до змагань лише в нейтральному статусі.

Ястремська залишила патріотичний напис на камері після виходу до чвертьфіналу Australian Open (відео)

Під час матчу Костюк на Australian Open коментаторка назвала війну Росії проти України “маленькою”

“Припиніть використовувати корт для просування “руского міра”: Костюк відреагувала на скандал з прапором РФ