Чемпіонат Європи з біатлону-2024: результати чоловічого спринту

У п'ятницю, 26 січня, на чемпіонаті Європи з біатлону-2024 у словацькому Брезно-Осрблі відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Україну в ній представляли шість біатлоністів: Дмитро Підручний, Артем Прима, Віталій Мандзин, Антон Дудченко, Артем Тищенко і Тарас Лесюк.

Найкращий результат серед українців у спринті показав Мандзин – 12-те місце. Підручний – 20-й, Дудченко – 25-й.

До гонки переслідування також відібралися ще три українці: Прима – 46-й, Лесюк – 53-й, Тищенко – 58-й.

Чемпіоном Європи у спринтерській гонці став француз Антонен Гігонна. “Срібло” здобув норвежець Йоган-Олав Ботн, а “бронзу” – ще один представник Норвегії Ісак Фрей.

58. Артем Тищенко (Україна, 1+1) +2:09.0

Додамо, що 26 січня на континентальній першості з біатлону також відбудеться жіночий спринт. Початок гонки – о 15:30 за київським часом.

Зазначимо, що чемпіонат Європи з біатлону є підготовкою до головного старту сезону – чемпіонату світу-2024, який від 7 до 18 лютого прийматиме чеське Нове-Мєсто.

Де дивитися гонки чемпіонату Європи з біатлону

На території України всі гонки чемпіонату Європи з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.