“Дженоа” з Малиновським на останніх хвилинах втратила перемогу над “Наполі” у Серії А (відео)

“Дженоа” українця Руслана Малиновського на виїзді зіграла внічию з “Наполі” в матчі 25-го туру італійської Серії А. Поєдинок на “Стадіо Дієго Армандо Марадона” в Неаполі завершився з рахунком 1:1.

Перший тайм зустрічі минув без голів. На старті другого тайму “грифони” вийшли вперед – на 47-й хвилині відзначився Мортен Френдруп.

Однак втримати переможний рахунок до фінального свистка генуезцям не вдалося. На останній хвилині основного часу “партенопейці” врятували нічию – Сиріл Нгонге забив після передачі Джованні Ді Лоренцо.

Зазначимо, що Малиновський розпочав матч на лавці для запасних і вийшов на поле на 75-й хвилині.

Огляд матчу “Наполі” – “Дженоа”

Після цього матчу “Дженоа” (30 балів) посідає 12-те місце у Серії А. “Наполі” (36 очок) перебуває на дев'ятій позиції.

У наступному турі команда Малиновського 24 лютого прийме “Удінезе”, а неаполітанці днем пізніше зіграють на виїзді проти “Кальярі”.

“Інтер” знищив аутсайдера та збільшив лідерський відрив на вершині Серії А (відео)

“Динамо” здобуло перемогу в заключному матчі на турецьких зборах (відео)

“Ліверпуль” розгромив “Брентфорд” без Ярмолюка та закріпив своє лідерство в АПЛ (відео)