Досвідчені садівники навіть розсипають таке добриво просто на сніг. Вважається, що під час його танення поживні речовини швидше потраплять до коріння.
Найкраще підживлення для вишні навесні – це використання доломітового борошна. Речовина допомагає помітно покращити плодоношення, а також збільшити розмір плодів. Додатково вишні стають солодшими.
Що внести навесні під вишню? Ще в той період, коли сніг повністю не зійшов, на початку весни садівники радять підкидати під стовбур дерева доломітове борошно. Орієнтовно на 1 кв. м треба використати 1 склянку засобу.
Щоб зібрати дійсно великий урожай вишні, треба додатково подумати про боротьбу зі шкідниками. Починають її ще навесні, перш ніж дерево зацвіте. Особливо небезпечною для вишні є вишнева муха, яка здатна повністю знищити урожай.
Для боротьби з вишневою мухою фахівці радять використовувати таке добриво: взяти 10-літрове відро води, наповнити третину цибулинням і настоювати протягом 2 днів. Потім процідити, додати 100 грамів горілки і 3 столові ложки рідкого мила.
Читайте також: