“Баварія” здолала аутсайдера Бундесліги та відтермінувала історичне чемпіонство “Баєра” (відео)

“Баварія” обіграла “Кельн” у домашньому матчі 29-го туру німецької Бундесліги. Поєдинок на “Альянц Арені” в Мюнхені завершився з рахунком 2:0.

Перший гол у цій зустрічі підопічні Томаса Тухеля забили після перерви. На 65-й хвилині Рафаель Геррейро завдав влучного удару після передачі Йозуа Кімміха.

Наприкінці гри мюнхенці зняли питання про переможця – на 90+3-й хвилині відзначився Томас Мюллер.

Огляд матчу “Баварія” – “Кельн”

Ця перемога дозволила “Баварії” (63 очки) зберегти математичні шанси на чемпіонський титул. Мюнхенський гранд йде на другому місці та скоротив відставання від лідера “Баєра” до 13 балів.

Однак леверкузенці мають матч у запасі та вже в неділю, 14 квітня, достроково завоюють перше в клубній історії “золото” чемпіонату Німеччини, якщо вдома обіграють “Вердер”.

Своєю чергою, “Кельн” (22 бали) перебуває в зоні вильоту на передостанній, 17-й позиції Бундесліги.

У наступному турі “Баварія” 20 квітня на виїзді зіграє з “Уніоном”. Того ж дня “Кельн” прийме “Дармштадт”.

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

Ранній гол Довбика не допоміг: “Жирона” програла “Атлетіко” в матчі чемпіонату Іспанії (відео)

Український футболіст увійшов до топ-100 номінантів на премію Golden Boy-2024

АПЛ: розклад і результати матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу, турнірна таблиця