“Зоря” та “Верес” не визначили сильнішого в заключному матчі 28-го туру УПЛ (відео)

“Зоря” зіграла внічию з “Вересом” у матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні “Лівий берег” у Києві завершився з рахунком 1:1.

Команда Юрія Коваля вийшла вперед уже на 9-й хвилині гри – відзначився Олександр Яцик.

Проте втримати перемогу луганці не зуміли. У другому тайці рівненський клуб зрівняв рахунок. Це сталося на 60-й хвилині завдяки автоголу Романа Вантуха.

Огляд матчу “Зоря” – “Верес”

Після цього матчу “Зоря” (32 очки) посідає восьме місце в УПЛ. “Верес” (24 бали) йде на 14-й позиції, в зоні стикових матчів за право залишитися в елітному дивізіоні.

У наступному турі “Зоря” 19 травня протистоятиме ЛНЗ, а “Верес” того ж дня прийме “Олександрію”.

“Кривбас” у дводенному матчі поступився “Поліссю” і вручив “Динамо” срібні медалі УПЛ (відео)

У найкращих традиціях Класичного: матч “Шахтар” – “Динамо” закінчився масовою бійкою та вилученням

“Шахтар” переміг “Динамо” у Класичному і достроково став чемпіоном УПЛ (відео)