Олімпійські ігри-2024 – день 2: результати виступів українців за 28 липня

У неділю, 28 липня, українські спортсмени продовжили боротися за нагороди на Олімпійських іграх-2024 в Парижі.

В офіційно другий змагальний день Олімпіади-2024 було розіграно 13 комплектів медалей.

28 липня на Олімпійських іграх-2024 виступили 14 українських спортсменів, троє з яких мали можливість здобути нагороди.

Розповідаємо, хто з українських олімпійців змагався 28 липня, а також які результати вони показали.

Як і в перший день Олімпіади в Парижі, у другий нашим спортсменам також не вдалося виграти медалі.

Результати виступів українців у другий день Олімпіади-2024 (28 липня)

Спортивна гімнастика. Кваліфікація: Анна Лащевська набрала 50,298 бала за підсумками всіх чотирьох снарядів і не пройшла до фіналу особистого багатоборства, а також не змогла подолати кваліфікацію в жодній з дисциплін.

Дзюдо. До 66 кг: Богдан Ядов в 1/16 фіналу іппоном переміг Кубаничбека Айбека Уулу з Киргизстану, в 1/8 фіналу іппоном поступився Йондонперенлею Басхуу з Монголії.

Кульова стрільба. Гвинтівка, 10 м, кваліфікація: Сергій Куліш не пройшов відбір, показавши 27-й результат (627,4 очка).

Настільний теніс. Одиночний турнір: Маргарита Песоцька в 1/32 фіналу здолала представницю Таїланду Ораван Парананг (4:3) та вийшла до 1/16 фіналу.

Плавання. 100 м, спина, кваліфікація: Олександр Желтяков не пройшов до півфіналу, показавши 24-й результат (54,32 секунди).

Академічне веслування. Легкі парні двійки, третій кваліфікаційний заїзд: Ігор Хмара та Станіслав Ковальов фінішували четвертими і не пройшли автоматично до півфіналу, але продовжать змагатися у втішних заїздах.

Теніс. Одиночний турнір: Еліна Світоліна в 1/32 фіналу розгромила японку Моюку Учіджіму (6:2, 6:1). В 1/16 фіналу українка зіграє з американкою Джессікою Пегулою.

Велоспорт. Маунтенбайк, кросс-кантрі, фінал: Яна Беломоіна не фінішувала. Українку зняли як колову.

Бадмінтон. Груповий етап, перший тур: Поліна Бугрова поступилася індонезійці Григорії Тунджунг – 0:2 (10:21, 15:21).

Веслувальний слалом. Байдарка, півфінал: Вікторія Ус не пройшла до фіналу, показавши 18-й результат з шістьми секундами штрафу.

Теніс. Одиночний турнір: Марта Костюк в 1/32 фіналу перемогла новозеландку Лулу Сан (6:4, 6:3). Наступна її суперниця визначиться в матчі між француженкою Кларою Борель та чешкою Катериною Синяковою.

Теніс. Одиночний турнір, 1/32 фіналу: Ангеліна Калініна знялася зі змагань, в матчі проти нідерландки Аранчі Рус її замінила австралійка Олівія Гадецькі.

Теніс. Одиночний турнір: Даяна Ястремська в 1/32 фіналу здобула вольову перемогу над Лаурою Пігоссі з Бразилії. В 1/16 фіналу вона зустрінеться з колумбійкою Камілою Осоріо.