“Дженоа” з Малиновським обіграла найгіршу команду Серії А (відео)

“Дженоа” українського півзахисника Руслана Малиновського на виїзді перемогла “Салернітану” в поєдинку 21-го туру італійської Серії А. Зустріч на “Стадіо Арекі” в місті Салерно завершилася з рахунком 1:2.

Уже на 2-й хвилині матчу Агустін Мартегані вивів господарів поля вперед.

Однак “грифони” зуміли дуже швидко відігратися – на 13-й хвилині точного удару завдав Матео Ретегі.

На початку другого тайму генуезці повели в рахунку – Альберт Гудмундссон реалізував пенальті на 57-й хвилині. Саме цей гол став вирішальним у цьому поєдинку.

Малиновський вийшов у стартовому складі “Дженоа” та провів на полі весь матч.

Огляд матчу “Салернітана” – “Дженоа”

Перемога дозволила “грифонам” з 25 очками піднятися на 11-те місце у Серії А. “Салернітана” замикає турнірну таблицю, маючи у своєму активі 12 балів.

У наступному турі команда Малиновського 28 січня прийме “Лечче”. Днем пізніше “Салернітана” вдома зустрінеться з “Ромою”.

“Ліверпуль” розтрощив “Борнмут” із Забарним та зміцнив своє лідерство в АПЛ (відео)

“Реал” без Луніна оформив видовищний камбек і повернувся на перше місце в Ла Лізі (відео)

“Баварія” зазнала сенсаційної поразки та відпустила “Баєр” у відрив на вершині Бундесліги (відео)