Чемпіонат Європи з біатлону-2024: результати чоловічої індивідуальної гонки

У середу, 24 січня, у словацькому Брезно-Осрблі розпочався чемпіонат Європи з біатлону-2024. Програму змагань відкрила чоловіча індивідуальна гонка.

Україну в ній представляли п'ять біатлоністів: Тарас Лесюк, Віталій Мандзин, Антон Дудченко, Артем Тищенко та Дмитро Грущак.

Найкращий результат серед українців показав Дудченко, який посів 12-те місце. До топ-20 також потрапив Мандзин, який став 16-м.

Увесь п'єдестал розділили норвезькі біатлоністи. Чемпіоном Європи в індивідуальній гонці став Вебйорн Соерум, “срібло” виграв Йоган Ботн, а “бронзу” – Мартін Ульдаль.

73. Дмитро Грущак (Україна, 1+0+2+1) +9:34.6

Додамо, що 24 січня на континентальній першості з біатлону також відбудеться жіноча індивідуальна гонка, в якій від України бігтимуть Любов Кип'яченкова, Анна Кривонос, Олександра Меркушина та Олена Городна. Старт – о 15:30 за київським часом.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з біатлону є підготовкою до головного старту сезону – чемпіонату світу-2024, який від 7 до 18 лютого прийматиме чеське Нове-Мєсто.

Де дивитися гонки чемпіонату Європи з біатлону

На території України всі гонки чемпіонату Європи з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.