Гольова перестрілка та вилучення: “Рух” вирвав перемогу над “Чорноморцем” в УПЛ (відео)

“Рух” обіграв “Чорноморець” у матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок в Одесі завершився з рахунком 2:3.

Уже на 9-й хвилині зустрічі гостей вивів уперед Євген Пастух. На 29-й хвилині рахунок знову став рівним – захисник львівського клубу Роман Дідик зрізав м'яч у власні ворота.

У другому таймі одеситам вдалося повести в рахунку – на 58-й хвилині забив Зігі Бадібанга.

Проте “жовто-чорні” змогли здійснити камбек. На 69-й хвилині захисник “моряків” Лука Гучек зіграв рукою у своєму карному майданчику, за що отримав пряму червону картку. Пенальті реалізував бразилець Таллес.

А переможний м'яч львів'яни забили на 87-й хвилині. Французький півзахисник Плюмен здалеку закрутив м'яч у дальній кут воріт.

Огляд матчу “Чорноморець” – “Рух”

Після цього матчу “Рух” (24 очки) посідає п'яте місце в УПЛ. “Чорноморець” (19 балів) розташовується на сьомій позиції.

У наступному турі чемпіонату України львівський колектив 26 листопада на виїзді зіграє проти “Динамо”, а команда Романа Григорчука днем пізніше завітає у гості до “Дніпра-1”.

Звільнення тренера не допомогло: “Зоря” у драматичній кінцівці програла новачку УПЛ (відео)

“Динамо” у більшості перемогло “Кривбас” у першому матчі після відставки Луческу (відео)

Український футбол на ТБ: де дивитися Кривбас – Динамо, Шахтар – Дніпро-1 та інші матчі 14-го туру УПЛ