“Ліверпуль” вдома розгромно програв “Аталанті” в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи (відео)

“Ліверпуль” на своєму полі розгромно поступився “Аталанті” в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні “Енфілд” у Ліверпулі завершився з рахунком 0:3.

“Бергамаски” вийшли вперед під завісу першого тайму – на 38-й хвилині відзначився Джанлука Скамакка.

Після перерви італійська команда розвинула свій успіх і забила ще двічі. На 60-й хвилині Скамакка оформив дубль, а на 83-й хвилині остаточний рахунок гри встановив Маріо Пашалич.

Огляд матчу “Ліверпуль” – “Аталанта”

Буде додано незабаром.

Поєдинок-відповідь між “Аталантою” і “Ліверпулем” відбудеться у четвер, 18 квітня, в Італії.

Переможець пари “Ліверпуль” – “Аталанта” у півфіналі зіграє із сильнішим у дуелі між “Бенфікою” українського голкіпера Анатолія Трубіна та “Марселем”.

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

“Бенфіка” з Трубіним здолала “Марсель” у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи (відео)

Ліга конференцій: розклад і результати матчів 1/4 фіналу

Ліга чемпіонів: розклад і результати матчів 1/4 фіналу